از کاشی موزاییک استخر برای صاف نمودن موهای خود استفاده نمایید

کاشی هایی که دارای اثر چوب یا مرمر هستند برای ایجاد فضای بازتر بسیار عالی هستند.

از آنجا که آنها اغلب به عنوان کاشی های آشپزخانه بزرگتر هستند و طراحی ساده تری دارند، این طرح ها می توانند به جلوگیری از شلوغی کف آشپزخانه شما کمک کنند.

انتخاب کاشی موزاییک استخر برای کف استخر می تواند تا حدود بسیاری بر روی زیبایی استخر تاثیر گذار باشد.

کاشی

کاشی‌هایی مانند این‌ها نیز جزو ساده‌ترین کاشی‌ها برای تمیز کردن هستند و واقعاً می‌توانند زیبایی آشپزخانه را ارتقا دهند.

اگر به دنبال کاشی های کف آشپزخانه هستید که ساده و ظریف باشند، کاشی های چوبی و مرمری برای آشپزخانه شما عالی خواهند بود.

کاشی های جلوه مرمر در آشپزخانه مدرن با طرح چوب تیره
کاشی کف سنگ مرمر کاررارا
کاشی های طرح دار و معرق، اما برای کسانی است که مایل به ماجراجویی هستند. در حالی که داشتن کاشی های کوچکتر از نظر تمیز کردن و نگهداری می تواند کمی دردسرساز باشد، انتخاب کاشی های طرح دار یا موزاییک می تواند فضای آشپزخانه را از حالت ملایم و غیرشخصی به محیطی پر جنب و جوش و دلپذیر تبدیل کند. آنها همچنین فرصت های خوبی برای خلاقیت فراهم می کنند!

یک ایده خلاقانه که برای فضاهای پلان باز به خوبی کار می کند، استفاده از کاشی های خود برای ایجاد مناطق است.

با داشتن کاشی‌های ساده در سرتاسر آشپزخانه و استفاده از کاشی‌های طرح‌دار در قسمت‌های خاص، مثلاً در اطراف میز ناهارخوری، می‌تواند تضاد و ساختاری را در سراسر فضای باز ایجاد کند.

کاشی های کف با طرح خاکستری
کاشی های دیوار و کف با طرح خاکستری Kingsbridge
هنگام انتخاب بهترین سبک برای کاشی های کف آشپزخانه، یکی دیگر از عواملی که باید در نظر بگیرید، موادی است که از آن ساخته شده اند.

در حالی که مطمئناً می خواهید کاشی های شما خواسته های سلیقه شخصی شما را برآورده کند، کاشی کف آشپزخانه می خواهید که در آزمون زمان نیز مقاومت کند.

دو مورد از رایج ترین و بادوام ترین مواد کاشی آشپزخانه سرامیک و چینی هستند. اما تفاوت بین این دو چیست و کدام یک برای کف آشپزخانه شما بهترین است؟

تفاوت بین کاشی های سرامیکی و چینی
در حالی که هر دو مواد نسبتاً سختی هستند، تفاوت‌های کلیدی وجود دارد. کاشی های چینی کاشی متراکم تری هستند. این بدان معنی است که آنها آب کمتری جذب می کنند و سخت گیر هستند.

مزیت این کار این است که کاشی های چینی در مناطقی از خانه که مستعد قرار گرفتن در معرض آب و ترافیک منظم پا هستند عالی عمل می کنند و آنها را برای آشپزخانه و حمام عالی می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.