استفاده از چند نمونه لباس گرم در فصل سرد

وقتی دما در حال کاهش است و شرایط آب و هوایی بسیار سرد پیش بینی هفت روزه شما را به هم می زند.

آن وقت است که می دانید پالتو پوست ماری وقت آن است که سنگرهای سبک وزن و کت های جین خود را با یک کت گرم زمستانی (البته به علاوه یک جفت چکمه های برفی محکم برای مطابقت با آن) عوض کنید.

چه نوع لباس بیرونی بهتر است؟ خوب، این در نهایت به نیازهای شما بستگی دارد. به عنوان مثال، داون بادوام است و گرمای بی نظیری را ارائه می دهد (در حالی که سبک است).

ناگفته نماند، این نوع مانتوهای زمستانی به خوبی بسته می شوند (ببینید ما در آنجا چه کردیم؟)، چه برای مسافرت و چه برای ذخیره سازی.

با این حال، خشک کردن طبیعی پالتو چرم زنانه ممکن است در شرایط مرطوب ایده آل نباشد و ممکن است مدت زیادی طول بکشد تا خشک شود. نکته حرفه ای: ویژگی های فنی کت خاصی را که در نظر دارید بررسی کنید.

مواد مصنوعی نیز باید در نظر گرفته شود، زیرا اغلب در برابر آب مقاوم هستند و برای برف یا باران ایده آل هستند.

با این حال، آن‌ها به اندازه پایین گرم یا سبک نخواهند بود (بنابراین با یک ژاکت یا پشم گوسفند حرارتی لایه‌بندی کنید)، اما اغلب مقرون به صرفه‌تر هستند.

برای چیزی که در کنار هم یا ساختار یافته به نظر می رسد، کت های پشمی در طیف وسیعی از شبح های شیک و طراحی شده ارائه می شوند – و به طور طبیعی در برابر آب مقاوم هستند.

هر آنچه را که انتخاب می‌کنید بلوک سقفی– خواه یک پفک نازک برای تعطیلات زمستانی خود، یک گزینه دوست داشتنی در شب.

چیزی برای تعطیلات آخر هفته اسکی، یا یک عدد سایز بزرگ شیک برای مناسبت‌های شیک – مراقب جزئیاتی مانند ساخت و ساز درزدار و عایق باشید. آستر، هود، فلپ طوفان، و جیب های خوب قرار داده شده است.

این موارد اضافی زمانی که شما در حال مقابله با عناصر هستید تفاوت را ایجاد می کند.

و اگر در این فصل به دنبال پالتو چرم چیز جدیدی هستید، کت های عروسکی مخملی، چرم تقلبی یا وگان، لحاف و رنگ های برجسته از جمله ترندهای برتر هستند که هنوز هم مورد توجه هستند.

  • منابع:
    1. These 25 warm winter coats will help you embrace the cold
  • تبلیغات:
  1. برنج بخورید ولی لاغر بمانید!
  2. راز نهفته در فضا و سفینه های فضایی!
  3. با گردو شوره سر را درمان کنید
  4. سقوط تریلی حامل سرامیک در اردبیل!!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.