با درب ضد سرقت ارزان ایرانی اصفهان دیگر نگران سارقان نباشید

یک پنجره یا یک در گذشته فقط یک قاب و یک شیشه را تشکیل می داد، اما اکنون زمان آن رسیده است که شما بخشی از یک رنسانس لوازم جانبی پنجره باشید!

پنجره ها و درهای مدرن نه تنها باید به عنوان بخش زیبایی از خانه شما عمل کنند، بلکه باید به عنوان یک مانع امنیتی در برابر متجاوزان غیرقانونی، سارقان و غریبه ها برای محافظت از خانواده و عزیزان شما عمل کنند.
از آنجایی که امروزه پنجره‌های شیشه‌ای، درهای کشویی و درهای تاشو محبوبیت پیدا می‌کنند، بسیاری از ما در سطح امنیتی آن‌ها تردید داریم زیرا بخش بزرگی از دیوار جامد ما با شیشه‌های شکننده جایگزین شده است.

انتخاب درب ضد سرقت ارزان ایرانی اصفهان باید متناسب با فضای ورودی منزل و یا حیاط شما انجام گیرد.

درست است که با افزایش اندازه پنجره ها، جذابیت آنها برای مزاحمان و سارقان ناخواسته نیز افزایش می یابد.

برای رفع این شک و تردید، ArxTech به طور خاص صفحه امنیتی و توری امنیتی را برای پنجره ها و درهای شما طراحی و مهندسی کرده است تا نیازهای امنیتی و حفاظتی را برآورده کند.

معرفی صفحه امنیتی و ارسی آلومینیومی که نباید بدون آن زندگی کنید.

صفحه امنیتی و مش امنیتی چیست؟

صفحه های امنیتی ArxTech که به عنوان مش سیم فولادی ضد زنگ با کشش بالا نیز شناخته می شوند، صفحات توری فولادی هستند که به عنوان یک سپر مقاوم در برابر نفوذ در پشت پنجره ها و درها استفاده می شوند.

صفحه امنیتی با بریدن و کشش همزمان یک ورق فولادی جامد ساخته می شود و یک ورقه پیوسته می سازد که نمی توان آن را در رشته ها باز کرد.

از طرف دیگر، توری امنیتی ArxTech از فولاد ضد زنگ ساخته شده است و به صورت مشبک بافته شده است و امنیت و محافظت بالایی دارد. این یک مانع بسیار انعطاف پذیر و بادوام است که می تواند در برابر هرگونه شکست در تلاش مقاومت کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.