برای محافظت از قارچ ها چه کارهایی باید انجام دهیم؟

در این مقاله به دنیای قارچ ها می پردازیم تا ببینیم چگونه کامبوجا قارچ می توانند به ما و دنیای طبیعی کمک کنند و برای محافظت از آنها چه کاری می توانیم انجام دهیم.
فرقی نمی‌کند شما یک تازه‌کار با قارچ صدفی صورتی باشید، یا یک جوینده باتجربه هستید که می‌دانید چگونه از یک «شکار» در جنگل چند خوراکی خوشمزه به خانه بیاورید، امیدوارم امروز چیزهای جدید، هیجان‌انگیز و شگفت‌انگیزی در مورد قارچ‌ها یاد بگیرید.

بنابراین … قارچ دقیقا چیست؟ اکثر مردم احتمالاً آنها را به عنوان گیاهان طبقه بندی می کنند – قارچ‌ سفید دکمه ای روی زمین یا روی درختان رشد می کنند.

مانند حیوانات حرکت نمی کنند یا رفتارهای پیچیده ای از خود نشان نمی دهند، و از بسیاری جهات به گیاهان شباهت دارند. اما قارچ ها یا قارچ ها که به کل ارگانیسم گفته می شود.

در واقع کاملاً از حیوانات و گیاهان جدا هستند! پادشاهی قارچ صدفی کبابی یکی از 5 گروه طبقه بندی بزرگ است – چهار گروه دیگر حیوانات، گیاهان، پروتیستا (یوکاریوت های تک سلولی) و مونرا (پرکاریوت ها).

کل ارگانیسم قارچی نیز بسیار بزرگتر از آن چیزی است که انتظار دارید.

چیزی که ما معمولاً آن را “قارچ” می نامیم، فقط بدن باردهی قارچ است که به صورت فصلی در بهار یا پاییز ظاهر می شود، در حالی که بیشتر ارگانیسم در تمام طول سال در زیر زمین قرار دارد.

یک قارچ واحد در واقع می تواند در سطح وسیعی از کف جنگل پخش شود، اگرچه تنها چیزی که از بالای زمین قابل مشاهده است، خوشه هایی از قارچ ها در طول فصل میوه دهی هستند.

قارچ‌ها در بیشتر اکوسیستم‌های زمینی نقش مهمی در تجزیه، تجزیه مواد آلی مانند برگ‌های افتاده یا حیوانات مرده دارند.

به دلیل این ارتباط با قارچ ها، قارچ ها اغلب شهرت بدی پیدا می کنند و بسیاری از مردم آنها را عجیب یا منزجر کننده می دانند.

اما پاکسازی مواد آلی فاسد در واقع برای یک اکوسیستم بسیار مهم است! از گسترش بیماری ها جلوگیری می کند و به بازگرداندن مواد مغذی به چرخه طبیعی کمک می کند.

 • منابع:
  1. Funny Fungi: An introduction to mushrooms
 • تبلیغات: 
  1. شامپو بدنی که مسی از آن استفاده می کند
  2. خرید ارزان پارچه کتان طوسی عمده
  3. تنها راه کمک به رفع نوسانات قیمت دلار!
  4. جوان ترین موسس کارخانه معروف را بشناسید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.