تاثیر کود بر مواد مغذی

یک چارچوب مفید برای تفکر در مورد کود، 4Rs نظارت بر مواد مغذی است: استفاده از منبع کود جنگل مناسب، با نرخ مناسب، در زمان مناسب و در مکان مناسب است.

این چارچوب به دو دلیل توسط صنعت کود زیستی مایع تولید شده است. اول، به کشاورزان اجازه می دهد تا با استفاده مؤثرتر از مواد مغذی اعمال شده، کارایی کاربرد کود را افزایش دهند.

وزارت کشاورزی ایالات متحده تخمین می زند که کشاورزان می توانند کود نانو را با اجرای طرح های مدیریت مواد مغذی 30 دلار در هر هکتار پس انداز کنند.

به کسانی که از طریق قانون کاهش تورم کود شیمیایی اوره را اجرا می کنند، تشویق می کند. دوم اینکه از نظر زیست محیطی پایدارتر است زیرا میزان انتشار ناشی از کاربرد کود را کاهش می دهد.

با اعمال چارچوب 4Rs و افزایش کارایی کود، کشاورزان قادر خواهند بود به هدف کاهش انتشار بدون متحمل شدن زیان قابل توجهی در تولید دست یابند. Fertilizer Canada تخمین زد که افزایش کارایی از طریق شیوه های خاص 4R می تواند انتشار گازهای گلخانه ای را تا 35 درصد کاهش دهد.

کشاورزی و کشاورزی و مواد غذایی کانادا کاهش انتشار گازهای گلخانه ای مشابهی را پیش بینی می کنند. این اقدامات شامل استفاده از کودهای با راندمان افزایش یافته و تنظیم زمان مصرف کود است.

اهداف کاهش همچنین برای هدایت نوآوری کود در هر چهار حوزه چارچوب 4Rs در نظر گرفته شده است. تعیین اهداف راه خوبی برای اولویت‌بندی حوزه‌های تحقیق و نوآوری در کشاورزی است. ما ظرفیت دستیابی به این کاهش انتشار را داریم.

رویکرد سیاست کانادا برای دستیابی به کاهش انتشار اکسید نیتروژن از تولید محصولات کشاورزی، تشویق به استفاده از روش‌های 4R است، نه مشخص کردن کاهش مصرف کود. تلاش های آموزشی برای کاهش مصرف بیش از حد نیتروژن در حال انجام است.

علاوه بر این، صندوق اقدام در مزرعه دولت کانادا به گروه‌های صنعتی بودجه‌ای برای همکاری با کشاورزان برای افزایش پذیرش شیوه‌های 4R که مدیریت کود را بهبود می‌بخشد، ارائه کرده است. این برنامه های اشتراک هزینه داوطلبانه هستند.

 • منابع:
  1. Plans to Cut Fertilizer Emissions Will Not Threaten Food Security
 • تبلیغات: 
  1. با ۷ مهارت ساده به موفقیت برسید
  2. کسب درآمد میلیاردی توسط خانمهای خانه دار
  3. قیمت جدید و باورنکردنی چوب در بازار تهران
  4. واردات چوب به ایران متوقف شد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.