خرید فروش پد سلولزی

پد سلولزی از انواع واسطه های سرمایشی است که لایه های متعددی از ورق های نازک کاغذ کرافت با آرایش خاص، در کنار هم قرار گرفته اند. ویژگی اصلی این پد ها، جذب بالای آب است. این‌ محصولات استفاده های زیادی دارند، از جمله استفاده از پد سلولزی بهداشتی که در گلخانه ها و دیگر مکان ها که به سیستم سرمایشی و تبخیری نیاز دارند. فروش پد سلولزی به صورت عمده در تمامی نمایندگی های رسمی این محصولات، صورت می گیرد که با قیمت پایه و اصلی عرضه می شود.

خرید فروش پد سلولزی

خرید پد سلولزی

مناسب ترین روش خرید پد سلولزی، خرید از نمایندگی های معتبر فروش این محصولات می باشد که به صورت مستقیم، انواع پد ها را با قیمت ارزان ارائه می دهند. خرید آنلاین و سفارش اینترنتی نیز هم ارزان و هم ساده است. برای خرید آنلاین، می توان با مراجعه به سایت فروش این محصولات، خرید خود را انجام داد.

فروش پد سلولزی

فروش پد سلولزی گفتیم که پد سلولزی از لایه های کاغذ کرافت به صورت لایه ای روی هم و‌ در کنار هم تشکیل شده است. این ورقه های نازک، توسط رزین مقاوم‌ سازی شده اند و‌ هدف از این کار‌ هم، جلوگیری از فاسد شدن و یا اتفاقات طبیعی دیگر از جمله برخورد مواد مختلف بوده است که از باز شدن بافت لایه های آن جلوگیری شود. همچنین باعث جلوگیری از تجزیه توسط آب می شود که این مواد به صورت کاملا استاندارد و‌ با نسبت معین اعمال شده است و در نتیجه مقاوم سازی آن نیز اصولی صورت گرفته است.

این پد ها به صورتی طراحی شده اند که با شکل هندسی خاص و بافت منظم و در هم تنیده شده ای که دارند، آب را به شکل کاملا منظم و یکنواخت پخش می کنند که باعث می شود سطح تماس بسیار زیادی را با جریان آب به وجود بیاورد. بنابراین در این پد ها، حرکت هوا در لایه های خیس و مرطوب پد و همچنین نگه داشتن قطرات آب در بافت خود، باعث بخار شدن هر چه بیشتر آب شده و در نهایت باعث خنکی ملایمی می شود.

نمایندگی پد سلولزی و مراکز فروش پد سلولزی، به طور گسترده در سراسر کشور وجود دارند که انواع مختلف پد ها و دیگر سیستم های خنک‌ کننده را به صورت عمده عرضه می کنند. از جمله انواع مختلف پد های سلولزی کارخانجات ما، هم تراکم بالایی دارند و هم دوام طولانی تری. در این بین نمایندگی های دیگری در سراسر کشور، این محصولات را به صورت مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده به بازار عرضه می کند. این عامل باعث به صرفه بودن قیمت به همراه کیفیت مناسب آن می شود.

برای خرید این پد های سلولزی به صورت عمده، می توان به مراکز معتبر فروش این محصولات مراجعه کرد و پد سلولزی مورد نیاز را به صورت عمده یا جزئی خریداری کرد. با توجه به راه اندازی فروشگاه های آنلاین عرضه کننده پد های سلولزی، می توان به صورت اینترنتی اقدام به سفارش محصولات کرد که در زمان و هزینه نیز صرفه جویی می شود. این محصولات با کیفیت درجه یک، به نقاط مختلف جهان نیز صادر می شوند که مهمترین عامل در صادرات محصولات، کیفیت مطلوب آن ها می باشد.

صادرکننده این پد ها و‌ دیگر خنک کننده ها در بازار های جهانی ، در تولید این محصولات تمام استاندارد ها را لحاظ نموده و سعی کرده است تا مطابق سلایق مصرف کنندگان نمونه های بی نظیری را روانه بازار های داخلی و خارجی نماید. از آنجا که محصولات و لوازم خنک‌ کننده از جمله پد ها، یکی از پرطرفدار ترین محصولات در تمام کشور ها می باشند، صادر کنندگان توانسته اند با در نظر گرفتن این فرصت مناسب، پد های با کیفیت و اصل را در معرض فروش قرار بدهند.

قیمت پد سلولزی

انواع پد های سلولزی، در قیمت های مختلفی عرضه می شوند. مهم ترین تفاوت در قیمت آن ها، اندازه و میزان تراکم لایه های پد می باشد. در این بین پد های با لایه های ضخیم و در هم تنیده، قیمت بالاتری دارند چون که جذب آب بیشتری در آن ها صورت می گیرد.

پد سلولزی ارزان

پد سلولزی ارزان هر پد سلولزی شامل یکسری لایه های نازک و روی هم است که جنس آن معمولا از نوعی کاغذ کرافت است. این کاغذ ها دارای خاصیت موئینگی هستند و آب زیادی را به خود جذب می کنند. مهم ترین دلیل خنکی محیطی که در آن پد سلولزی به کار رفته است، همین خاصیت جذب آب می باشد. مقدار حجمی از آب هم که در این پد ها جذب می شود، متفاوت است. به طور میانگین، یک متر مکعب از هر پد سلولزی، باید قادر به جذب حدود صد لیتر آب باشد. البته نکته قابل توجه در پد های استاندار، عدم حمل قطرات آب توسط جریان هوای عبوری است. به طوری که تراکم و در هم تنیدگی بافت آن باید به صورتی باشد که فقط خنکی آب، منتشر شود.

این پد ها علاوه بر ویژگی خنک کنندگی، توانایی جلوگیری از ورود میکروب های بیماری زا را نیز دارند و هوای سالم و تصفیه شده را منتقل می کنند و با قیمت ارزان و به صرفه ای توزیع می شود. از ویژگی های دیگر پد سلوزی، این است که سرعت جریان هوا در آن بیشتر از پوشال می باشد. همچنین در دما های بالا، قابلیت کارکرد دارد؛ به طوری که در دمای چهل و هشت درجه گلخانه، قابل استفاده است. ساختار و قابلیتی که پد های سلولزی دارد، باعث شده است تا روز به روز استفاده از آن ها در زمینه های مختلف، بیشتر شود.

در دنیای امروز، با گسترش تولیدات گلخانه ای، نیاز به استفاده از این پد ها، بیش از پیش احساس می شود. از این رو شرکت های تولیدی، با بهره مندی از تکنولوژی های روز دنیا، با کیفیت ترین پد ها را تولید و عرضه می کنند. این موضوع باعث شده است که بسیاری از این شرکت ها در صدد صادرات عمده آن بر آیند. قیمت عمده پد های سلولزی، بسیار به صرفه و مناسب است؛ اما بهترین راه خرید، مراجعه حضوری به نمایندگی های توزیع و یا سفارش آنلاین از سایت رسمی فروش این محصولات می باشد. لازم به ذکر است که این محصولات در مراکز معتبر فروش، با قیمت پایه و مناسب عرضه می شوند.

پد سلولزی کوچک

همان طور که اشاره‌ شد، پد سلولزی از لایه های سلولزی که از جنس کاغذ کرافت است، ساخته می شود. این روش، از کار آمد ترین روش ها برای استفاده در سیستم های تهویه در‌ گلخانه ها می باشد. با استفاده از این پد ها، استرس های گیاهی به طور قابل توجهی کاهش می یابد. این‌ محصولات، به علت کاربرد های بسیاری که در رشد و‌ پرورش گیاهان گلخانه ای دارند، مورد استقبال بسیاری از گلخانه داران قرار گرفته است. این‌ پد ها نوعی واسطه سرمایشی هستند و در سیستم هایی که راندمان بالایی دارند، مورد استفاده قرار می گیرند. این‌ پد ها، از لحاظ اندازه متفاوت می باشد و به پد های کوچک و بزرگ تقسیم می شوند.

در بسیاری از مراکز، پد های دست دوم و با کیفیت را با قیمت مناسب عرضه می‌ کنند. این‌ پد ها استفاده زیادی نشده اند و کیفیت متوسطی دارند. استفاده از این پد ها، می تواند برای کار های موقت در گلخانه، صورت بگیرد. معمول ترین استفاده از آن ها نیز، در گلخانه های کوچک و به منظور رشد گیاهان فصلی است که دوره رشد کوتاهی دارند. معمولا پد های کوچک به صورت مجدد و به عنوان پد های دست دوم فروخته می شوند زیرا از لحاظ کیفیت، تفاوت زیادی با پد های درجه یک‌ ندارند. اما با این وجود، این پد های سلولزی را دسته دوم می نامند، آن ها کیفیت مطلوبی دارند و در صورت استفاده درست، عمر طولانی ای هم دارند. البته نحوه استفاده و به کار گیری این پد ها، در طول مدت بازدهی آن ها بسیار تاثیر گذار است.

پد های سلولزی کوچک در دامداری ها نیز به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. در این مورد، سیستم های خنک کننده، می توانند تا حدود ۱۵ درجه، دمای محیط داخلی سالن را کاهش دهند. این امر هم در رشد دام ها و هم در سلامت عمومی آن ها بسیار تاثیر‌ گذار است. ضمن‌ این که، استفاده از پد سلولزی کوچک، می تواند باعث ضد عفونی شدن هوای محیط شده و آلودگی ها را بر طرف می کند.

پد های سلولزی کوچک نیز غالبا از جنس کاغذ کرافت می باشد. کاغذ کرافت، می تواند از جنس کنف و‌ درخت کاج، ساخته می شود. پد های سلولزی کوچک، معمولا در خیاطی ها هم استفاده می شوند و به عنوان کاغذ الگو مورد استفاده قرار می‌ گیرند که مقاومت بالایی دارند. در گلخانه هایی که در مناطق گرم و خشک قرار دارند، استفاده از پد های سلولزی کوچک بسیار مرسوم‌ است. این‌ پد ها، به عنوان رطوبت گیر مطرحند و می توانند علاوه بر جذب رطوبت، سیستم سرمایشی و‌ خنک کننده محیط را نیز فراهم کنند‌.

انواع پد های سلولزی کوچک، سیستم های خنک‌ کننده را با استفاده از مجهز ترین تکنولوژی، تهیه و‌ تولید می کند. این پد ها با داشتن پدوفن، باعث تبخیر آب موجود در هوای گلخانه می شوند. این روش، در مناطق گرم و خشک، نتیجه بهتری دارد. علاوه بر این، پد های سلولزی به گونه ای طراحی شده اند که در مقابل فرسایش آب، مقاومت خوبی نشان می دهند و عمر طولانی ای دارند. این سیستم پدوفن که در پد های سلولزی به کار می رود، دارای افزودنی هایی است که به راحتی، آب را جذب می کند و باعث انتشار سریع آن می شود. از این رو، همواره باعث تولید هوای خنک می شود.

مزایا و معایب پد سلولزی

مزایا و معایب پد سلولزی از مهم ترین معایب این پد ها، می توان به فرسوده شدن آن در اثر ورود مقدار زیاد آب اشاره کرد. همچنین نمی‌ توان تنظیم دقیقی از درجه سرمایی که تولید می کند، داشت. اگر چه امروزه روش های متنوعی برای ساخت پد های سلولزی ارائه شده است که این مشکلات را بر طرف کرده است‌.

تولید پد های سلولزی، از آن جا که با قیمت ارزان و مناسب صورت می گیرند، لذا میزان تولید و همچمین صادرات آن ها رونق بالایی دارد. پد های سلولزی، به دلیل استقبال بیشتری که از آن ها می شود و همچنین کیفیت و‌ تراکمی که دارند، تولید بیشتری نیز دارند و نسبت به انواع دیگر صادرات بیشتری را به خود اختصاص داده است. لذا از اصلی ترین مزایای این پد ها، صادرات آن به کشور های هم جوار و وارد شدن ارز خارجی می باشد.

ایران به عنوان یکی‌ از بزرگ‌ ترین صادر کنندگان پد های سلولزی که به صورت بسته بندی به کشور های همسایه صادر می‌ کند، در زمینه گسترش صادرات این محصولات فعالیت می‌کند. از مهمترین راهکار ها برای افزایش بازدهی در رویه صادرات پد ها که افزایش قدرت رقابت در بازار های جهانی را نیز در پی دارد، شامل این موارد است: صادرات به کشور هایی که هزینه کار در آن ها به نسبت بقیه کشور ها پایین است، کاهش هزینه های تولید؛ به طور مثال کارکنانی که مورد نیاز نیستند کاهش یابد، نیرو های مسوول فروش در بحث صادرات، مطابق با نیاز مشتریانی که در خارج از کشور هستند به کار گرفته شوند، ایجاد شرایط پرداخت مناسب و به موقع در کمترین زمان ممکن.

مهمترین بحث در مورد صادرات محصولات، کیفیت و مناسب بودن قیمت آن‌ می باشد. محصولات صادراتی باید به گونه ای باشند که از لحاظ کیفیت، بهترین و مرغوب ترین انواع آن ها جهت فرآیند صادرات، انتخاب شود که هم برای فروش محصولات مشکلی به وجود نیاید و هم زمینه ساز صادرات آینده شود. انواع بسته بندی های پد های سلولزی، که بیشتر مورد استفاده در گلخانه ها هستند، بحث ماندگاری و حفظ مرغوبیت آن در اولویت‌ قرار دارد؛ لذا بسته بندی آن جهت صادرات، یکی از عوامل مهم می باشد. هر چقدر بسته بندی ساده تر و ایمن تر باشد، به همان میزان جابجایی آن نیز راحت تر‌ خواهد شد و بنابراین هزینه های صادرات نیز کاهش پیدا می کند.

از دیگر راهکار هایی که کاهش هزینه های صادرات را در پی دارد، استفاده مناسب و تا حد امکان از اینترنت، جهت بهره برداری بیشتر در زمینه فروش و جذب مشتری می باشد؛ زیرا باعث کم شدن هزینه ها می شود و عامل مهمی در صرفه جویی در زمان است. میزان استفاده و بهره برداری از پد های سلولزی به خصوص مدل های بسته بندی شده آن که استفاده از آن ها راحت است، نیز باید در کشور وارد کننده مشخص شود.

لازم است تا بیان کنیم که در چند سال گذشته شاهد بیشترین میزان صادرات انواع پد سلولزی با کیفیت و بسته بندی شده در بازار جهانی بوده ایم. کشورمان ایران توانسته است در سال های اخیر، با کاهش هزینه های ترخیص کاری، در زمینه تهیه و توزیع انواع پد سلولزی و دیگر سیستم های خنک کننده، به موفقیت هایی دست یابد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.