ست مبل و میز ناهار خوری میلیاردی عروس اصفهانی همه را متحیر کرد

قسمت های اصلی نشیمن، چه اتاق های مجزا باشند و چه در یک فضای باز با هم ترکیب شوند، زمینه را برای زندگی با خانواده و دوستان فراهم می کنند.
با استفاده از پلان زمین و تصاویر الهام‌بخش خود، قطعات خاصی از مبل‌ها، عسلی مبل و میزها را انتخاب کنید که فضا را قابل زندگی می‌کنند. بسته به حال و هوای مورد نظر، می توانید به جهات بسیار متفاوتی بروید.

برای یک اتاق سنتی، تمرکز بر روی یک چیدمان متقارن اغلب کمک می کند – به عنوان مثال، نصب یک مبل و میز قهوه در مرکز شومینه، با صندلی های راحتی در دو طرف. خانم همپتون گفت: “یک فضای بسیار متقارن می تواند زیبا و رسمی باشد.” از سوی دیگر، او با چیدمان نامتقارن گفت: «اگر یک ست مبل و میز ناهار خوری سکشنال انتخاب کنید، احتمالاً فضای کمتر رسمی خواهد بود.

ارتفاع صندلی نیز مهم است. مبل ها و صندلی های استراحت در یک اتاق باید دارای صندلی هایی با ارتفاع مشابه باشند تا از نشستن برخی افراد بسیار بالاتر از دیگران جلوگیری شود. به طور کلی، صندلی‌های پایین‌تر احساس راحتی و آرامش را ارائه می‌دهند و صندلی‌های بالاتر رسمی‌تر هستند.

مبل

جدیدترین مبلمان یافت آباد تهران در بین مردم از محبوبیت خاص و ویزه ایی برخوردار است.

چه فضا معمولی یا رسمی باشد، یک قانون کلی وجود دارد که باید در نظر داشت: تعداد صندلی های غذاخوری باید تقریباً با تعداد فضاهای استراحت مطابقت داشته باشد. خانم همپتون گفت: «این یک حقیقت قدیمی است که پدرم با من در میان گذاشت. “اگر قصد دارید 12 نفر در یک میز ناهارخوری داشته باشید، باید 12 صندلی در اتاق نشیمن داشته باشید” برای سرگرمی قبل و بعد از غذا.

در حراجی هایی که برای مبل می گذارند، حراج مبل یافت آباد بیشتر از همه در بین مردم مورد استقبال قرار گرفت.

هیچ مبل یا صندلی اتاق نشیمن نباید جزیره ای برای خود باشد. وقتی مردم می نشینند، تقریبا همیشه به مکانی برای قرار دادن نوشیدنی یا کتاب و همچنین نور برای مطالعه نیاز دارند. یک میز قهوه یا میز انتهایی را در دسترس هر صندلی به همراه یک میز یا چراغ کف قرار دهید.

 • منابع:
  1. How to Decorate Your Home
 • تبلیغات: 
  1. شبیه بودن جوراب به تور ماهیگیری و علت نامگذاری آن
  2. هودی مناسب برای افراد ورزشکار در حین ورزش
  3. عایق کردن پا در برابر سرما با استفاده از جوراب مناسب
  4. دستفروشی که با فروش پالتو پوست مردانه طوسی خزدار میلیاردر شد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.