قیمت پد سلولزی برای گلخانه

یکی از ابزار های مدرن و به روز برای خنک شدن هوای محیط گلخانه پد سلولزی است که با توجه به کیفیت و ابعاد قیمت پد سلولزی برای گلخانه می تواند متفاوت باشد از این محصول برای بهتر شدن عملکرد کولر، گلخانه، ماینر و غیره استفاده می کنند. قیمت پد سلولزی برای گلخانه بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود که در این مقاله به تجزیه و تحلیل آن می پردازیم یکی از این موارد مصرف بسیار کم برق و انرژی بوده یعنی با کمک پدهای سلولزی با کیفیت و جدید به خاطر کاهش فشار در این محیط مرطو ب مصرف برق بدون تردید کمتر می شود.

این محصول در چندین سال اخیر جای خود را در بین وسایل خنک کننده در بازارهای داخلی باز کرده و به دلیل کیفیت بالا و مصرف انرژی کمتر مورد توجه مصرف کنندگان و کارفرمایان عزیز قرار گرفته است. قیمت پد سلولزی گلخانه همین طور متاثر از جنس و متریال این محصول نیز است پد سلولزی از جنس کاغذ کرافت مرغوب و اصل بوده و به همین خاطر سبک و بسیار مقاوم می باشد. این وسیله طول عمر بیشتری نسبت به پوشال دارد و چون به راحتی قابل شستشو است ماندگاری بالاتری نیز داشته و با آب می توان آن را به خوبی تمیز کرد موارد ذکر شده همه در تعیین قیمت این محصول نقش دارند.

در این فروشگاه اینترنتی پد سلولزی گلخانه ای با کیفیتی مثال زدنی و در ابعاد مختلف عرضه می شود این پدها به نحوی طراحی شده اند که آب به صورت یکدست و یکنواخت در بخشهای مختلف آن تقسیم می شود پس میزان خنکی آنها بیشتر خواهد بود به دلیل ویژگیهای منحصر به فرد این محصول توصیه می شود که حتما یک نمونه از آن را خریداری نموده چون با داشتن این محصول گلخانه شما رطوبت و خنکی عالی داشته و در نتیجه میزان برداشت محصولات گلخانه افزایش پیدا می کند این کالای با کیفیت و مرغوب را می توانید از طریق این وبسایت سفارش دهید.

قیمت پد سلولزی برای گلخانه

پد سلولزی برای گلخانه

همه ی ما می دانیم که یک گلخانه برای رشد بهتر گیاهان نیاز به یک دمای مناسب دارد امروزه با کمک تکنولوژی و علم پد سلولزی برای گلخانه طراحی شده است که از هر نظر بهتر از فن های خنک کننده عمل می کند و راندمان کاری را بالاتر می برد. در فصل گرم سال برای آنکه گیاهان، گلها و سبزیجات کاشته شده در گلخانه در اثر گرما آسیب نبینند باید یک سیستم خنک کننده مدرن و با کیفیت در گلخانه نصب شود برای نصب پد سلولزی در گلخانه های بزرگ و کوچک در ابتدا نیاز به یک قاب آلومینیومی یا گالوانیزه دارید که با نصب کردن پدهای سلولزی بر روی آنها آب به طور یکسانی بین تمام قسمتهای پد سلولزی تقسیم شده و با کمک فن های موجود در گلخانه هوای محیط بسیار خنک و متعادل خواهد شد.

با اینکه قیمت پد سلولزی بیشتر از پوشال بوده اما این وسیله طول عمر بیشتری نسبت به پوشال داشته و نیاز نیست که هر سال شما آنها را عوض کنید یکی از مشخصات پد سلولزی این است که جنس آن از کاغذ کرافت بوده جالب اینکه خود این کاغذ از کنف و چوب درختان کاج و بامبو به دست می آید و این متریال مرغوب باعث مقاومت بالای این محصول شده است. نکته جالب توجه در مورد پد سلولزی اینکه به شکل کندو عسل طراحی و چیدمان شده است و تمامی خانه های ریز آن به صورت منظم و یکدست در کنار هم قرار دارند نوع چیدمان سبب شده که میزان رطوبت و هوای خنک بیشتری تولید شود.

کارخانه های تولید کننده وسایل سرمایشی معمولا پدهای سلولزی گلخانه ای را در ابعاد و مدلهای مختلف می سازند که تا به امروزه سه مدل پد سلولزی گلخانه ای تولید شده که هر یک از آنها با طول موج و زاویه متفاوتی ساخته می شوند و با وجود این تفاوت راندمان سرمایشی آنها نیز با هم فرق می کند و هر کدام را باید در یک شرایطی استفاده کرد مثلا زمانی که گلخانه به دمای خنک تری نیاز داشت از یک نمونه می توان بهره برد.

خرید پد سلولزی گلخانه

خرید پد سلولزی گلخانه امروزه در طراحی و تولید محصولات و وسایل برقی کاهش مصرف انرژی در اولویت اول قرار دارد که پدهای سلولزی این ویژگیها را به همراه دارند. در خرید پد سلولزی گلخانه باید چند نکته مهم را در نظر داشته باشید اول اینکه به اندازه و متراژ گلخانه توجه کنید چون شما باید بر اساس گلخانه خود یک نوع پد را خریداری کنید دوم این که نوع پد سلولزی باید متناسب با نوع گیاه کاشته شده باشد بدین معنی که بعضی از گیاهان به میزان رطوبت بیشتری نیاز داشته در حالی که سبزیجات دیگر اینگونه نیستند.

یک گلخانه مدرن و پیشرفته مسلما میزان تولید و بهره وری بیشتری دارد چون با استفاده از علم روز دنیا می توان به رشد و پرورش بیشتر گیاهان کمک کرد. در حین خرید پد سلولزی گلخانه باید به نوع اقلیم و آب و هوای منطقه نیز توجه شود چون گلخانه هایی در مناطقی با آب و هوای گرم و خشک یا نیمه خشک به میزان رطوبت بالاتری نیاز دارند پس باید از پدهای سلولزی با ارتفاع بیشتر و راندمان سرمایشی بالاتر استفاده شود که رشد سبزیجات در گلخانه به حالت نرمال باشد. پدهای سلولزی را روی دیواره گلخانه نصب می کنند تا به راحتی هوای بیرون را به صورت تمیز و خنک به داخل گلخانه بیاورد و برای این منظور به تجهیزات زیادی نیاز ندارد.

در این فروشگاه معتبر انواع پد سلولزی گلخانه ای در اندازه و ضخامتهای متنوعی عرضه می شود که همه ی آنها از مواد اولیه درجه یک و اصل و با دقت بالا تهیه شده اند و مورد توجه کارفرمایان و صاحبان گلخانه ها قرار گرفته اند چون علاوه بر کیفیت عالی قیمت تمام شده محصول نیز ارزان و استثنایی می باشد و شما با هر بودجه ای می توانید یک نمونه از آن را سفارش دهید. خرید پد سلولزی گلخانه ای در این مجموعه به صورت انبوه است و شما عزیزان برای سفارش این محصول می توانید با مشاوران ما در این سایت در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند که برای گلخانه تان چه تعداد پد سلولزی نیاز دارید.

کولر پد سلولزی گلخانه

در دهه گذشته کاشت گل و گیاه، سبزیجات و صیفی جات مختلف در گلخانه بسیار گسترش یافته است چون در گلخانه ها با هر شرایط آب و هوایی می توان به پروش گیاه ادامه داد. با ساخت کولر پد سلولزی گلخانه به این صنعت کمک بسیار شده است که با مصرف انرژی کمتر بازدهی بالاتری داشته باشند چون پد های سلولزی مانند پوشال کولر عمل می کنند و با جذب هوای گرم بیرون از گلخانه آن را به هوای خنک و سرد تیدیل کرده و به داخل گلخانه منتقل می کنند بنابراین عملکرد آنها مانند کولرهای آبی می باشد.

نکته مهم دیگر این که می توان پدهای سلولزی مرغوب و مدرن را علاوه بر قالبهای آلومینیومی روی ورق های گالوانیزه نیز نصب کرد که همان کارایی را دارند پس شما با آسودگی خاطر آنها را خریداری کنید در سالهای اخیر کولرهای مدرن و پیشرفته ای تولید شده اند که در آنها به جای پوشال از پدهای سلولزی استفاده کرده اند و در نتیجه کارایی و راندمان بهتری دارد و از نمونه های بزرگ آن برای خنک کردن هوای گلخانه بهره می برند.

پوشالها به دلیل این که در طول زمان دچار رسوب شده و میزان جذب آب در آنها کاهش می یابد پس هر ساله باید عوضشان کرد در حالی که پدهای سلولزی اصلا گرد و غبار را به خود نمی گیرند و سالهای زیادی با همان کیفیت اولیه باقی می مانند. یکی از مزیتهای پدهای سلولزی این است که ساختار منحصر به فرد ایستایی خوبی داشته و برای نصب آنها فقط به یک قالب آهنی نیاز دارید و بسیار خوش فرم و بادوام هستند همچنین این پدها مانع از انتقال باکتریها و آلودگیهای محیط به داخل هوای خنک می شوند.

قیمت فن و پد سلولزی

قیمت فن و پد سلولزی امروزه برای صرفه جویی در مصرف آب و بهره وری بیشتر گلخانه های صنعتی بزرگی ساخته شده است که در آنها انواع محصولات کشاورزی با کیفیت بالا و طعم دلنشین کشت می شود این گلخانه ها مجهز به بهترین ابزارهای خنک کننده هستند قیمت فن و پد سلولزی متاثر از عوامل متعددی می باشد که یکی از آنها نوع و اندازه فن ها و همچنین کیفیت و سایز پدهای سلولزی است هرچه اندازه فن ها بزرگتر باشد و پد سلولزی ضخامت بیشتری داشته باشد مسلما قیمت آنها نیز بالاتر خواهد بود البته شما باید اندازه و سایز فن و پد سلولزی را متناسب با متراژ گلخانه خود خریداری نمایید.

شما دوستان عزیز برای اطلاع از آخرین قیمت این محصول کاربردی می توانید با همکاران ما از طریق این وبسایت در ارتباط باشد چون به خوبی شما را راهنمایی می کنند که بهترین پد سلولزی را با قیمت مناسب و باور نکردنی خریداری نمایید. فن و پد سلولزی عرضه شده در این مجموعه هم نمونه خارجی و هم داخلی دارد و شما با توجه به بودجه خود و کیفیت مد نظرتان یکی از آنها را می توانید سفارش دهید که در زمان اندک و با تخفیف ویژه به شما تحویل داده می شود. به خاطر این که قیمت نصب و راه اندازی فن و پد سلولزی پایین تر از سیستم های خنک کننده دیگر است امروزه در تمامی گلخانه های صنعتی دنیا از این محصول استفاده می کنند چون کارایی و بازدهی آنها نیز بالاتر می باشد.

جالب است بدانید که فنهای استفاده شده در گلخانه ها از نوع فن اگزاست بوده که این محصول در مدل و اندازه های مختلف ۱۰۰، ۱۲۰ و ۱۴۰ سانتیمتر طراحی شده و هر چه اندازه فن اگزاست بزرگتر باشد به خاطر این که در ساخت آن از متریال بیشتری استفاده شده است قیمت آن نیز بالاتر از نمونه های دیگر می باشد قیمت پدهای سلولزی به ارتفاع و ضخامت محصول بستگی دارد یعنی پدهای سلولزی با ضخامت و ارتفاع بیشتر مطمئنا قیمت بالاتری داشته که این محصول در ضخامت ۱۰ و ۱۵ سانتیمتر و ارتفاعی بین ۱ تا ۲ متر ساخته می شود پس قیمت فن و پد سلولزی را بر اساس موارد ذکر شده تعیین می کنند که در این فروشگاه این قیمت بسیار ارزان و به صرفه خواهد بود.

فن و پد سلولزی

برای آن که سیستم سرمایشی گلخانه همیشه مانند روز اول کارکند باید از آن به خوبی مراقبت شود فن و پد سلولزی دو ابزار اصلی برای داشتن یک سیستم خنک کننده در گلخانه های به روز و مدرن هستند که برای عملکرد بهتر نباید در مخزن آب هیچ گونه مواد شیمیایی و سمی وجود داشته باشد چون ممکن است به پدهای سلولزی آسیب برساند همچنین فن و پدهای سلولزی را باید به دور از نور مستقیم خورشید نصب کرده چون اگر در معرض نور مستقیم آفتاب قرار بگیرند عملکردشان کند خواهد شد پس حتما برای آنها سایبان درست کنید تا هم ماندگارتر شوند و هم اینکه هوای خارج شده از آنها خنک تر خواهد بود.

نکته مهمی که همه خریداران پد سلولزی باید بدانند این است که برای جلوگیری از رشد و تکثیر باکتری و جلبکها در داخل الیاف سلولزی هر ۲۴ ساعت یکبار آبرسانی به پدها را به مدت ۴۵ تا ۷۵ دقیقه قطع کنید که تمام قسمتهای پد سلولزی خشک شود و با این کار ماندگاری پد سلولزی بالاتر می شود و دوام بیشتری خواهد داشت نکته جالب اینکه عملکرد فن و پد سلولزی به این ترتیب است که ابتدا آب مخازن با استفاده از مکش هایی وارد پدهای سلولزی شده و در تمام قسمتهای آن پخش می شود و زمانی که هوا از داخل این ساختار عبور می کند بسیار خنک شده گلخانه و محیط داخل آن را سرد و مرطوب می کند که در مقابل نیز فنها هوای گرم داخل گلخانه را خارج می کنند.

این فروشگاه انواع فن و پد سلولزی را با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب در اختیار مشتریان خود قرار داده است تا با کمک آنها بتوانند با آرامش خاطر به کشت سبزیجات و گلها در گلخانه خود بپردازند چون سیستم خنک کننده استاندارد و سالمی به مشتریان ارائه می شود از اول تا زمان نصب این محصول در گلخانه شما مشاوران و همکاران ما در کنارتان هستند تا با دقت بالا و سرعت عمل عالی محصول را برایتان نصب نمایند پس با خیال راحت و آسودگی خاطر این محصول را از طریق این سایت سفارش دهید چون مطمئنا از خدمات و محصولات این مجموعه راضی خواهید بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.