مایع دستشویی فومی که می توان به عنوان خوراکی استفاده کرد

مطالعه ما فقط پیامدهای مربوط به شستن دست‌ها را اندازه‌گیری کرد و تغییرات را در هیچ یک از عوامل بالقوه روانی اجتماعی شستن دست اندازه‌گیری نکرد.

ما نمی دانیم که کدام عوامل تعیین کننده رفتاری روانی-اجتماعی، یا ترکیبی از آنها، تحت تأثیر مداخله قرار گرفته و با تغییراتی در رفتار شستن دست ها مرتبط است.

محدودیت‌های مربوط به عدم اندازه‌گیری محرک‌های روانی-اجتماعی رفتار شستشوی دست‌ها و پیامدهای منفی مداخلات باید در ارزیابی مناسب بودن این نوع مداخله در نظر گرفته شود.

بهتر است با مایع دستشویی فومی دست خود را بشویید تا به خوبی از آلودگی ها پاک شود.

پس از مداخله در دسترس بودن مواد شست و شوی دست در این مطالعه بیشتر از ارزیابی سال 2012 از یک برنامه ترویجی شستن دست در مدرسه و خانواده اجرا شده در همان منطقه کنیا بود که از آموزش بهداشت بر اساس طلسم صابون استفاده می کرد و نشان داد که تنها 13 درصد از مدارس پس از مداخله دارای محل شستشوی دست با آب و صابون بودند.

استفاده از دستگاه پخش کننده کف صابون و شیر آب مقرون به صرفه، هزینه کمتری برای مواد مصرفی شست و شوی دست نسبت به ایستگاه های شستشوی دستی معمولی با آب و صابون نواری در کنیا دارد (به ترتیب 0.10 دلار در هر 100 بار در مقابل 0.20 تا 0.44 دلار به ازای هر 100 بار استفاده).

با قیمت فروش تخمینی کمتر از 20 دلار آمریکا، پس انداز ناشی از کاهش مقادیر صابون و آب مورد نیاز برای شستن دست با Povu Poa می تواند هزینه سرمایه خود را تنها در چند ماه در یک مدرسه پوشش دهد و افزایش مقیاس را تسهیل کند.

علاوه بر این، Povu Poa به طور ایمن آب صابون را برای تبدیل به فوم ذخیره می کند، که به جلوگیری از سرقت یا از بین رفتن صابون، که در بهداشت دست مدرسه رایج است، کمک می کند.

نتایج مطالعه ما از یافته های مطالعات قبلی حمایت کرد که آب صابون می تواند جایگزین مقرون به صرفه ای برای صابون نواری باشد.

با این حال، پس از مداخله، تقریباً نیمی از تمام سیستم‌های شستشوی دست مشاهده‌شده هنوز آب و آب صابون برای شستن دست‌ها در دسترس نداشتند.

به طور حکایتی، کارکنان صحرایی گزارش کردند که درپوش ها و شیرهای آب در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید و بکا مقاوم نیستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.