پد سلولزی بهداشتی پلاستیکی حرفه ای

پد سلولزی از انواع واسطه های سرمایشی است که لایه های متعددی از ورق های نازک کاغذ کرافت با آرایش خاص، در کنار هم قرار گرفته اند. ویژگی اصلی این پد ها، جذب بالای آب است. این‌ محصولات استفاده های زیادی دارند، از جمله استفاده از پد سلولزی بهداشتی که در گلخانه ها و دیگر مکان ها که به سیستم سرمایشی و تبخیری نیاز دارند.

پد سلولزی بهداشتی پلاستیکی حرفه ای

پد سلولزی بهداشتی

پد های سلولزی بهداشتی، که در‌ کارخانجات زیادی تولید می شود، با ویژگی ها و کاربرد های خاصی که دارند، مصرف انرژی را تا حدود زیادی کاهش می دهند. همچنین باعث خنک شدن بیشتر فضای داخلی محوطه مورد استفاده می شوند.

با استفاده از این پد ها، هزینه های تعویض سالیانه پوشال و همچنین خرید هر ساله آن، به طور چشم‌ گیری کاهش می یابد و فضای های داخلی مورد استفاده، عاری از هر‌ نوع میکرو ارگانیسم مضر خواهد شد که باعث تنفس سالم تری در‌ فضای داخلی آن می شود.

پد سلولزی پلاستیکی

پد سلولزی پلاستیکی تولید پد های سلولزی پلاستیکی، از آن جا که با قیمت ارزان و مناسب صورت می گیرند، لذا میزان تولید و همچمین صادرات آن ها رونق بالایی دارد. پد های سلولزی پلاستیکی، به دلیل استقبال بیشتری که از آن ها می شود و همچنین کیفیت و‌ تراکم ای که دارند، تولید بیشتری نیز دارند و نسبت به انواع دیگر صادرات بیشتری را به خود اختصاص داده است.

ایران به عنوان یکی‌ از بزرگ‌ ترین صادر کنندگان پد های سلولزی به کشور های همسایه، در زمینه گسترش صادرات این محصولات فعالیت می‌کند. از مهمترین راهکار ها برای افزایش بازدهی در رویه صادرات این‌ پد ها که افزایش قدرت رقابت در بازار های جهانی را نیز در پی دارد شامل این موارد است: صادرات به کشور هایی که هزینه کار در آن ها به نسبت بقیه کشور ها پایین است، کاهش هزینه های تولید؛ به طور مثال کارکنانی که مورد نیاز نیستند حذف شوند، نیرو های فروش در بحث صادرات، مطابق با نیاز مشتریانی که در خارج از کشور هستند به کار گرفته شوند، ایجاد شرایط پرداخت مناسب و به موقع در کمترین زمان ممکن.

مهمترین بحث در خصوص صادرات محصول، کیفیت و ارزان بودن آن‌ می باشد. محصولات صادراتی باید به گونه ای باشند که بهترین و‌ مرغوب ترین انواع آن ها جهت فرآیند صادرات، انتخاب شود که هم برای مراحل فروش، مشکلی به وجود نیاید و هم زمینه ساز صادرات آینده شود.

انواع پد های سلولزی پلاستیکی، جز وسایل خنک کننده و تصفیه کننده هوا هستند که بحث دوام و حفظ کیفیت آن در اولویت‌ قرار دارد؛ لذا بسته بندی آن جهت صادرات، یکی از عوامل مهم می باشد. هر چقدر بسته بندی ساده تر و ایمن تر باشد، به همان میزان جابجایی آن نیز راحت تر‌ می شود و در نتیجه هزینه های صادرات نیز کاهش پیدا می کند.

از دیگر راهکار هایی که باعث کاهش هزینه های صادرات می شود استفاده مناسب و تا حد امکان از اینترنت، جهت بهره برداری بیشتر در زمینه فروش و جذب مشتری می باشد؛ زیرا باعث کاهش هزینه و زمان مصرفی می شود. میزان استفاده و بهره برداری از پد سلولزی و به خصوص انواع مورد استفاده در گلخانه ها که استفاده از آن ها راحت است، نیز باید در کشور وارد کننده مشخص شود.

لازم است تا بیان نماییم که در چند سال اخیر شاهد بیشترین میزان صادرات پد های سلولزی در بازار جهانی بوده ایم. کشورمان ایران توانسته است در چند سال اخیر با کاهش هزینه ترخیص کاری، در زمینه تهیه و توزیع انواع سیستم های خنک کننده و‌ پد ها، به موفقیت هایی دست یابد.

پد سلولزی حرفه ای

گفتیم که پد سلولزی از لایه های کاغذ کرافت به صورت لایه ای روی هم و‌ در کنار هم تشکیل شده است. این ورقه های نازک توسط رزین، مقاوم‌ سازی شده اند و‌ هدف از این کار‌ هم، جلوگیری از فاسد شدن و یا اتفاقات طبیعی دیگر از جمله برخورد مواد مختلف بوده است که از باز شدن بافت لایه های آن جلوگیری شود. همچنین باعث جلوگیری از تجزیه توسط آب می شود که این مواد به صورت کاملا استاندارد و‌ با نسبت معین اعمال شده است و در نتیجه مقاوم سازی آن نیز اصولی صوت گرفته است.

این پد ها به صورتی طراحی شده اند که با شکل هندسی خاص و بافت منظم و در هم تنیده شده ای که دارند، آب را به شکل کاملا منظم و یکنواخت پخش می کنند که باعث می شود سطح تماس بسیار زیادی را با جریان آب به وجود بیاورد. بنابراین در این پد ها، حرکت هوا در لایه های خیس و مرطوب پد و همچنین نگه داشتن قطرات آب در بافت خود، باعث بخار شدن هر چه بیشتر آب شده و در نهایت باعث خنکی ملایمی می شود.

نمایندگی پد سلولزی و مراکز فروش پد سلولزی، به طور گسترده در سراسر کشور وجود دارند که انواع مختلف پد ها و دیگر سیستم های خنک‌ کننده را به صورت عمده عرضه می کنند. از جمله انواع مختلف پد های سلولزی کارخانجات مشهد که، هم تراکم بالایی دارند و هم دوام طولانی تری. در این بین نمایندگی های دیگری در سراسر کشور، این محصولات را به صورت مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده به بازار عرضه می کند. این عامل باعث به صرفه بودن قیمت به همراه کیفیت مناسب آن می شود.

برای خرید این پد های سلولزی به صورت عمده، می توان به مراکز معتبر فروش این محصولات مراجعه کرد و پد سلولزی مورد نیاز را به صورت عمده یا جزئی خریداری کرد. با توجه به راه اندازی فروشگاه های آنلاین عرضه کننده پد های سلولزی، می توان به صورت اینترنتی اقدام به سفارش محصولات کرد که در زمان و هزینه نیز صرفه جویی می شود.

این محصولات با کیفیت درجه یک، به نقاط مختلف جهان نیز صادر می شوند که مهمترین عامل در صادرات محصولات، کیفیت مطلوب آن ها می باشد. صادرکننده این پد ها و‌ دیگر خنک کننده ها در بازار های جهانی ، در تولید این محصولات تمام استاندارد ها را لحاظ نموده و سعی کرده است تا مطابق سلایق مصرف کنندگان نمونه های بی نظیری را روانه بازار های داخلی و خارجی نماید.

از آنجا که محصولات و لوازم خنک‌ کننده از جمله پد ها، یکی از پرطرفدار ترین محصولات در تمام کشور ها می باشند، صادر کنندگان توانسته اند با در نظر گرفتن این فرصت مناسب، پد های با کیفیت و اصل را در معرض فروش قرار بدهند.

پد سلولزی حجمی

پد سلولزی حجمی این پد ها در گلخانه های بزرگ بیشتر مورد استفاده قرار می‌ گیرند. لذا تراکم و‌حجم بالایی نیز دارند که به راحتی جواب گوی سیستم سرمایشی کل فضای موجود، خواهد بود. مراکز عرضه پد های سلولزی، انواع مدل های مختلف را عرضه می کنند. این مراکز به صورت مستقیم از تولید کننده، محصول را دریافت می کنند و با قیمت پایه، به مصرف کننده، ارائه می گردد. این عامل باعث شده است تا بازار خرید و فروش پد های سلولزی، به صورت روز افزون، رونق داشته باشد و تعامل مثبتی بین تولید کننده و‌ مصرف کننده برقرار شود.

پد سلولزی خنک کننده

همان طور که اشاره‌ شد، پد سلولزی از لایه های سلولزی که از جنس کاغذ کرافت است، ساخته می شود. این روش، از کا آمد ترین روش ها برای استفاده در سیستم های تهویه در‌ گلخانه ها می باشد. با استفاده از این پد ها، استرس های گیاهی به طور قابل توجهی کاهش می یابد. این‌ محصولات، به علت کاربرد های بسیاری که در رشد و‌ پرورش گیاهان گلخانه ای دارند، مورد استقبال بسیاری از گلخانه داران قرار گرفته است. این‌ پد ها نوعی واسطه سرمایشی هستند و در سیستم هایی که راندمان بالایی دارند، مورد استفاده قرا می گیرند.

پد سلولزی دست دوم

پد سلولزی دست دوم در بسیاری از مراکز، پد های دست دوم و با کیفیت را با قیمت مناسب عرضه می‌ کنند. این‌ پد ها استفاده زیادی نشده اند و کیفیت متوسطی دارند. استفاده از این پد ها، می تواند برای کار های موقت در گلخانه، صورت بگیرد. معمول ترین استفاده از آن ها نیز، در گلخانه های کوچک و به منظور رشد گیاهان فصلی است که دوره رشد کوتاهی دارند.

اما با وجود این پد های سلولزی را دسته دوم می نامند، کیفیت مطلوبی دارند و در صورت استفاده درست از آن ها، عمر طولانی ای هم دارند. البته نحوه استفاده و به کار گیری این پد ها، در طول مدت بازدهی آن ها بسیار تأثیر گذار است.

پد سلولزی دامداری

پد های سلولزی در دامداری ها نیز به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند. در این مورد، سیستم های خنک کننده، می توانند تا حدود ۱۵ درجه، دمای محیط داخلی سالن را کاهش دهند. این امر هم در رشد دام ها و هم در سلامت عمومی آن ها بسیار تاثیر‌ گذار است. ضمن‌ این که، استفاده از پد سلولزی، می تواند باعث ضد عفونی شدن هوای محیط شده و آلودگی ها را بر طرف می کند.

پد سلولزی رطوبت گیر

پد سلولزی رطوبت گیر پد های سلولزی غالبا از جنس کاغذ کرافت می باشد. کاغذ کرافت، می تواند از جنس کنف و‌ درخت کاج، ساخته می شود. پد های سلولزی رطوبت گیر، معمولا در خیاطی ها به عنوان کاغذ الگو استفاده می شود که مقاومت بالایی دارد. در گلخانه هایی که در مناطق گرم و خشک قرار دارند، استفاده از پد های سلولزی بسیار مرسوم‌ است. این‌ پد ها، به عنوان رطوبت گیر مطرحند و می توانند علاوه بر جذب رطوبت، سیستم سرمایشی و‌ خنک کننده محیط را نیز فراهم کنند‌.

پد سلولزی زراعی

محصولات پد سلولزی زارعی، سیستم های خنک‌ کننده را با استفاده از مجهز ترین تکنولوژی، تهیه و‌ تولید می کند. این پد ها با داشتن پدوفن، باعث تبخیر آب موجود در هوای گلخانه می شوند. این روش، در مناطق گرم و خشک، نتیجه بهتری دارد. علاوه بر این، پد های سلولزی به گونه ای طراحی شده اند که در مقابل فرسایش آب، مقاومت خوبی نشان می دهند و عمر طولانی ای دارند. این سیستم پدوفن که در پد های سلولزی به کار می رود، دارای افزودنی هایی است که به راحتی، آب را جذب می کند و باعث انتشار سریع آن می شود. از این رو، همواره باعث تولید هوای خنک می شود.

قیمت پد سلولزی صنعتی

قیمت پد سلولزی صنعتی هر پد سلولزی شامل یکسری لایه های نازک و روی هم است که جنس آن معمولا از نوعی کاغذ کرافت است. این کاغذ ها دارای خاصیت موئیندگی هستند و آب زیادی را به خود جذب می کنند. مهم ترین دلیل خنکی محیطی که در آن پد سلولزی به کار رفته است، همین خاصیت جذب آب می باشد. مقدار حجمی از آب هم که در این پد ها جذب می شود، متفاوت است. به طور میانگین، یک متر مکعب از هر پد سلولزی، باید قادر به جذب حدود صد لیتر آب باشد.

البته نکته قابل توجه در پد های استاندار، عدم حمل قطرات آب توسط جریان هوای عبوری است. به طوری که تراکم و در هم تنیدگی بافت آن باید به صورتی باشد که فقط خنکی آب، منتشر شود. این پد ها علاوه بر ویژگی خنک کنندگی ای که دارند، توانایی جلوگیری از ورود میکروب های بیماری زا را نیز دارند و هوای سالم و تصفیه شده را منتقل می کنند.

از ویژگی های دیگر پد سلوزی صنعتی، این است که سرعت جریان هوا در آن بیشتر از پوشال می باشد. همچنین در دما های بالا، قابلیت کارکرد دارد؛ به طوری که در دمای چهل و هشت درجه گلخانه، قابل استفاده است.

ساختار و قابلیتی که پد های سلولزی دارد، باعث شده است تا روز به روز استفاده از آن ها در زمینه های مختلف، بیشتر شود. در دنیای امروز، با گسترش تولیدات گلخانه ای، نیاز به استفاده از این پد ها، بیش از پیش احساس می شود. از این رو شرکت های تولیدی، با بهره مندی از تکنولوژی های روز دنیا، با کیفیت ترین پد ها را تولید و عرضه می کنند. این موضوع باعث شده است که بسیاری از این شرکت ها در صدد صادرات عمده آن بر آیند.

قیمت عمده پد های سلولزی، بسیار به صرفه و مناسب است؛ اما بهترین راه خرید، مراجعه حضوری به نمایندگی های توزیع و یا سفارش آنلاین از سایت رسمی فروش این محصولات می باشد. لازم به ذکر است که این محصولات در مراکز معتبر فروش، با قیمت پایه و مناسب عرضه می شوند

پد سلولزی طلایی

این پد ها از لحاظ ظاهری، بسیار شیک و زیبا هستند و مناسب برای نصب در گلخانه های بزرگ و کوچک هستند. دارای قدرت سرمایش و فیلتراسیون بالایی هستند که می توان مقدار آن را درجه بندی کرد. این نوع از پد ها، با توجه به کیفیت و بسته بندی اصولی و ایمنی که دارند، دارای قیمت مناسب و ارزانی هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.